Bitcoin için Yeni İddialar Ortaya Atıldı

Bitcoinin artmasından dolayı yeni yeni haberler ortaya atıldır. Bitcoin için yeni iddialar ortaya atıldı. Bunun da sebebi ise tekrar eskisi gibi hızlı artış yaşaması ve Soros ile Rockefeller ailesinin Bitcoin hakkındaki sıcak olan düşünceleri oldu. Bu olaylardan sonra bitcoin için yeni iddialar ortaya atıldı.

Gelelim bu bitcoin iddiaları neler?

Bitcoin için makul bir iddia olarak 25 Bin Dolar seviyesini geçecek. 2018 yılında bu kripto paranın 25.000 dolar olacağı yani Türk Parası ile 100.000 TL nin üzerine çıkacağı söyleniyor. Bunun da sebebi dediğimiz gibi Soros ve Rockefeller gibi dünya zenginlerinin Bitcoin hakkında düşünceleri ve o kripto para alanına yönelmesidir. Burada benim aklıma başka şeylerde geliyor. Diye ekleme yapacağım. Yazımızın en altında bu yorumu yapacağım.

Yukardaki makul bir iddia gibi görünüyor. Ki zaten bu fiyatı 19.000 dolara kadar zaten görmüştü. Sonradan azalan değerden 25.000 dolar seviyesine çıkması doğal görünüyor. Gelelim ikinci Bitcoin iddiası ne ona; ikinci iddai ise 100.000 dolar olacak 2019 yılına gireceğimiz zaman. Yani 2018 de bu değerleri görerek bitcoin 100.000 dolar yani Türk parası ile tam olarak 400.000 TL nin üzerinde bir fiyat bu gerçekten çok muazzam bir para veya muazzam bir iddia diyebilirim.

Şu anda bitcoin 8.000 dolar seviyesinde yani Türk parası olarak ise 15 nisan 2018 itibariyle 33.000 tl civarında seyir ediyor. Bitcoin artış yönünü yukarıya çevirdi ve şimdiden yatırımcısını sevindirmeye başladı. Bu denilen ikinci iddiadan çok bu yıl benim tahminim de 25.000 doları görebilir. Fakat ikinci iddia imkansız gibi görünüyor. Daha çok biraz daha yatırım artırıcı spekülatif bir haber yada kamuoyu oluşturulmak için yapılmış bir kampanya gibi duruyor. Yada suyu bulandırmak için yapılmış bir haber olarak görüyorum.

Bitcoin için yeni iddia ortaya atıldıkça yada kripto coinler hakkında gelişme veya iddialar oldukça sizlerle paylaşacağım. Umarım yazımı beğendiniz. Eğer yazımı beğendiyseniz yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayınız.

Gelelim benim düşünceme: Rockefeller ve Soros ailesini bilmeyen tanımayan yoktur. Bu aileler kurdukları para ve sistemlerle insanların cebindeki parayı dahi kendisine alabilir. Rockefeller ailesi bir de mason baronların başı olduğu için devlet yıkıp devlet üretirler. O derecede büyük nüfuza ve güce sahipler. Buradan hareketle sizlere Bitcoin için bunların planı hakkında beyin fırtınası teori ortaya koyacağım.

Rockefeller ailesi gibi bir aile para kazanmak gibi bir derdi yoktur. Fakat diğer insanlardan para almak gibi bir gayesi olabilir. Yani eskiden Bitcoin için kötü konuşan rockefeller ailesi neden şimdi bir anda Bitcoin işine girecek alım satım veya üretim yapacak? Biraz düşündürücü değil mi? Oradaki potansiyel kurbanları gördü. Yada gizli anlaşmalar yapıldı. Gizli paralar döndü. Bitcoin için spekülatif söylemler bir bir ardı ardına geldi. Sebep gerçekten Bitcoini değer kazanacak olarak gördükleri için mi? Bence değil. Yakında bitcoini herkese aldırma strateşisine gidecekler.

Zenginler hemen hemen herkes bu kripto coinden alacak ve biranda azalacak. Satışa kapanacak ve herkesin parası biranda bitcoin sisteminde kalacak. Yani diyeceğim o ki bu işte bir iş çıkabilir. Biraz daha temkinli yatırım yapalım. Aklımızdan her şeyi geçirelim. Bende bu yazıyı yazarken aklımda sadece şüphelerin olduğunu dile getirmek istedim. Bu sayede eğer alırsam kripto coin en azından riskleri de gözümün önüne gelsin istedim. Neyse sözlerimi buradan sonlandırırken sizin 2019 da bitcoin fiyatı hakkında düşünceniz nedir? 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.