Binance Türkçe Dil Desteğine Kavuştu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan binance Türkçe dil desteği aldı. Yani artık web sitesinde Artık Türkçe alım satım yapabileceğiz. Bu yüzden de gerçekten iyi bir gelişme sağlanmış oldu. Binance Türk kullanıcılar tarafından çok ama çok karışık bulunuyordu. Bu dil desteği gelmese gerçekten baya bir kullanıcı şikayetçiydi.

Diğer borsalara kayıt yapmak zorunda kalınıyordu. Fakat binance Türkçe dil desteğine kavuşunca hayli iyi bir gelişme oldu. Bunun için artık sizlere şunu demek gerekiyor. Artık Türkiyenin de en iyi coin borsası kripto para borsası da binance olacak. Çünkü en büyük coin işlem hacmine sahip olan bu borsa şu anda tüm coinlerin yarısından fazla işlem hacmine sahip. Yani en çok kullanılan kripto para borsası da diyebiliriz.

Bitcoin olsun, ethereum olsun, litecoin olsun, tronix olsun, staller olaun Cordana olsun, tüm bu coinler için işlem yapmak artık çok kolay olacak. Neden mi artık binance Türkçe olduğu için Türkiyeden hemen hemen herkes dil desteğinden şikayetçi idi. Karışık ve zor yapısıyla da binance tercih edilmiyordu. Fakat şimdi daha güzel oldu. Artık Türkçe dili ile vinanceden bitcoin ethereum litecoin tronix stellar ve cordano alabilir, diğer tüm altcoinlerden kar elde edebilirsiniz.

Umarım bu gelişme sizin için de iyi olmuştur. Eğer kripto para alım satımına güvenmediğiniz borsalardan dolayı girmiyorsanız artık binance Türkçe ile bunu deneyebilir güven problemi yaşamadan coin alım satımı yapabilirsiniz. Yazımı da beğendiyseniz paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayınız.
Binance Kayıt İçin sayfası https://www.binance.com/?ref=25595569 

2 yorum:

 1. Merhabalar yazınız gayet başarılı bu arada blog dünyasında yeniyim hepinizi davet edip bloglarıma bakmanızı rica ederim. Bu arada sizi GFC den takibe aldım banada beklerim.
  cagdasipekk.blogspot.com

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizde blog dğnyasına hoş geldiniz. Hemen sitenizi ziyarete geliyorum. İnşallah da hayırlı uğurlu olır. Blog dünyasından emek vererek bir yerlere gidersiniz. Bunu unutmayalımm

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.