Bitcoin 100 dolar olacak. Tüm coin fiyatları neden düştü? tüm coinler deki bu düşüşün sebebi nedir? bunu sizlere azda olsa anlatacağım. Arkadaşlar bu günlere kadar hep bitcoin 100 Bin dolar olacak diyorlardı. Bence artık bu hayal oldu. Benim gözümde Bitcoin artık 100 dolar olabilir. İhtimal olarak bile sizlere söyleyecek olursam eğer 100 dolar olması 100 bin dolar olma ihtimalinden yüksek.

Hemen hemen tüm medya kanalları Bitcoin'i pofpoflayarak uçurmuşlardı. Biranda tl olarak tam 60 binleri görmüştü. Ama ondan sonra 40 altına düşmüş ve öylece devam etmişti. Bir ara 43 Bin TL olsa da şimdilerde 40 barajını aşamıyor. Benim kanaatimce artık bu fiyatları aşamaz. Aksine daha da düşebilir. Hatta bitcoin in sonu bile gelebilir. Bu yüzden de Bitcoin 100 dolar olacak diye iddialı konuşuyorum.

Bakalım bu günler ne zaman gelecek belli olmaz ama hemen hemen tüm coinler eski fiyatını hala yakalayamadı. Ripple, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Tronix, Cordana, Stellar, Dash, VeChain, hemen hemen tüm coinler eski fiyatını bulamadı. Bu yüzden de bence artık Kripto Paralar sadece para transferine yarayan araç olacaktır. Bu da ilerleyen süreçte yasal olarak tüm devletlerde kullanılan bir sistem olabilir.

Yakında bizim Bistcoin de çıkış gerçekleştirirse ki yakında gerçekleştirmesi muhtemel görünüyor. Bu yüzden de sizlere gelişmeleri yazmaya devam edeceğim. Bizim yerli kripto paramız da diğer coinler arasına girecektir. Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash, Tronix, Litecoin, Cordana, Stellar, Dash, VeChain arkasına bir de BistCoin demek güzel olacaktır. Bitcoin düşmekte olsa da ileride bizim yerli paramız da piyasaya girerse güzel bir yatırım aracı olabilir. Neyse sözlerimi toparlarken yakında bu coinler sadece transfer coinleri olabilir. Bu aşırı kar marjı ve kazanç kapısı artık eskisi gibi olmayabilir.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.