Tüm coinler arttı ve şimdi de düşüyor


Tüm coinler düşüyor!

Geçtiğimiz  günlerde artış yakalayan ve neredesyse üç haftada düşüşünün yarı seviyesinde yükselen tüm coinler şimdi tekrardan düşüşe geçti. Bu ara Bitcoin Ethereum ve Ripple gibi büyük coinlerin yanında Tron Coin Neo Staller vs gibi tüm alt coinler de düşüş yaşadı. İlk başta artış yapan ve daha sonra bu artışlarını koruyamayarak eski seviyelerine çıkmadan tekrar düşüşe geçtiler.


Geçtiğimiz haftaya artışla giren coinlerin artışı toplamda 5-6 gün sürdü. Yani azalışları %20-40 arasında olanl coinler %10 artış sağladı fakatdevam ettiremeyip şu an bu aydaki en dip seviyelerine tekrar yaklaştılar. Bitcoin de bu ay başında 48 bin tl iken şimdi 32 bin tl civarında seyir ediyor. Ripple coinden örnek verecek olursak da bu aya girmeden 8 TL civarında iken şimdi 3.50 tl civarında yukarı seyri göremiyor. Bir hafta içinde 4.70 leri görse de tutunamayıp tekrardan düşüş yaşadı. 
Tüm voinler hafta başında arttı fakat tutunamayan alt coinler tekrar düşüşe geçti. 

Sizlerde coin yatırımı yapacaksanız bu ara düşük seviyelerden coin alabilir kripto paralar ile kazanç sağlayabilirsiniz. Bende ufaktan ripple ve tron x aldım. Kripto para olarak kafama yatan coinler bunlar oldu. Ben Bitcoin yatırım yapmaya değer görmüyorum. Çünkü fiyatı en az şu anda 32 bin tl olduğu için yatırım yapılacak bir değer olarak görmiyorum. Sebebi ise uçuk derecede artış ve azalışları var. Ripple ve diğer coinler daha kontrollü olarak alım satımda olduğundan dolayı bence sizlerde alt coinlere yönelin. Diyerek sözlerimi sonlandırıyorum.

 Bu arada Bistcoin ne zaman çıkacak diye bende beklemedeyim. İnşallah en kosa sürede bistcoin çıkmış olur. Eğer çıkar ise ilk alacağım coindir. Diyebilirim. İnşallah en kısa sürede çıkış haberini sizlerle paylaşırım. 

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.