Tronix, Cardano ve Stellar Yatırım Yapılır mı?


Tronix, Cardano ve Stellar bu ara popüler coinler oldu

Tüm coin borsalarında başta Bitcoin Ethereum Ripple ve Litecoin alırken işlem hacminde onları bir kaç alt sırada takip eden Tronix, Cardano ve Stellar bulunmaktadır. Bu coinler ya da kripto paralar da desek olur, hemen hemen zirveyi kovalayan coinler diyebiliriz. Eğer sizlere bu yatırımları rakamsal olarak da verecek olursak:

18 Şubat 2018

1. Bitcoin  187 milyar dolar
2. Ethereum 95 Milyar dolar
3. Ripple 46 Milyar dolar
.....
6. Cardano 10 Milyar dolar
....
8. Stellar 8 Milyar dolar
...
15. Traonix ise 4 Milyar dolar

Yukarıdaki kripto paralar sıralamalarına göre para hacimlerini yazdım. Arada bir çok kripto para olsa da ben bu gün sizlere Tronix, Cardano ve Stellar hakkında bilgi sahibi olmanız için yazdım. bana kalırsa hem tronix yatırım yapılacak büyüklükte hem Cardano yatırım yapılacak büyüklükte hem de Stellar yatırım yapılacak büyüklüktedir. Arkadaşlar bence hemen hemen tüm kripto paralar bu ara artışt ve artışları hala da devam etmektedir. Bu gün itibariyle diğer kripto paralarda fiyatlar da iyi durumda ve artacak gibi görünüyor. İlerleyen zamanda Bitcoin ve diğer coinler de artışını devam ettirecek ve eski durumlarına gelecek gibiler.

Her ne kadar beklediğimiz yerli coin olan Bistcoin ne zaman çıkacak bilmesek te yakında çıkması iyi olacaktır. Sebebi ise mart nisan aylarında  kripto paralar atağa geçecektir. Çıkışını tamamlamış olursa Bistcoin yani Borsa İstanbul'un coini ileri seviyelere çıkmayı ayakta kalmayı başarmış olurdu. 

Bist Coin devlet sermayesini arkasına da alırsa bu bizim için iyi ve sağlam bir coin olabilir. Bizler bu süreci de takipte kalacağız. Bana yazılan 

Tronix satın almak mantıklı mı?
Cardano satın almak mantıklı mı?
ve Stellar satın almak mantıklı mı ?

sorularına evet hemen hemen 3 kripto para da gayet iyi derecede değerlere ve toplu yatırıma sahip. En azından milyar dolar seviyelerinde toplam hacme sahip oldukları için yatırım yapmaya değer olarak görüyorum. Herkese bol yatırımlar dilerim. 

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.