Ripple Artışı Durakladı


Ripple Bir kaç haftadır artış yönündeydi. Bir iki gündür ise durakladı. Sebebi ise medya teşhisi koydum. Bir anda medya el atarsa yukarı yönlü giden ripple fiyatı şu anda medya desteğinden yoksun artış alamıyor. Sebebi ise medya faktörü.

Haberlerde çıkan Ripple internet gazetelerinde vs yerlerde görüldükçe Google da aranıyor. Arandıkça firma popüler edilerek değer artışı sağlanıyor. Bu sayede alacaklar alıyor. Ve medya bir anda desteğini çekince duraksıyor.

Bir anda değer kazanan Ripple diğer paraların üzerine işlem hacmi olarak çıksa da bu fazla devam etmez gibi düşünüyorum. Eskiden Ripple için çok olumlu konuşurken şimdi ise biraz tereddüt yaşamaktayım. Ama her ne olursa olsun 59 tane Ripple aldım. İnşallah değer kazanınca satmayı düşünüyorum.  Ben alınca 500 TL sına 59 adet Ripple geldi.

İlerleyen zamanda değer artışı yaşanırsa ki şu ara kar ettim. Ripple değerine göre şu anda 680 TL filan oldu. Bu da satılacak bir kar olmadığı için beklemedeyim. Ripple tahminleri yorumları okumaktayım. Fakat herkes kararsız. Yorumların hemen hemen yarısı olumlu yarısı olumsu oluyor. Bende şaşırdım. Ama değer kazandığı için bekletiyorum.

Bu tip yazılar da okuyorum. 0.24 krştan alıp 0.28 krşa satan bile duydum. Keşke elimde kalsaydı yazmış. Neden mi 25.000 tl lik Ripple almış. Şimdi olsaydı. Zengindi. Belki rahat bir ev parası olmuştu. Gerçekten güzel para idi. Şimdi tam olarak 11 Tl oldu. Ripple yani 3 doların üstünde. Bunu düşününce bende diyorum ki bu pişmanlığı yaşamamak için bozdurmayacağım.

Yani o arkadaş şu saate bekletseydi diyorum. Hesaba göre tam olarak 40 karına parasını katlamış olacaktı. Bu da yani 1.050.000 tl yapıyor. Yani eski parayla 1 Trilyon 50 milyar Lira ediyor. Yani bakar mısınız. Belki en zenginler listesinde adı yazacaktı. Bitcoinle veya Ripple zengin oldu diye manşetler. Bakalım. Biz de şimdilik ufak bir yatırım olarak yaptık. Değerimizi kazandıkça da yatırımlara devam edeceğiz.

Her gördüğüm artışa ettiğim kar oranını ekleyeceğim. Yavaş yavaş yatırımlarımı artıracağım. Hatta ilerleyen zamanda küçük adı duyulmamış coinler kripto paralar alacağım. Mesela bekliyorum. BistCoin çıksın diye özenle bekliyorum.  Yerli Kripto Para birimi olarak çalışmaları devam eden BistCoin benim ilk çıktığı anda belki 1000 tl lik alacağım para birimi diyebilirim.

Üzerine yine medya oynarsa Bist Coin de değer kazanacaktır. Yani yatırımcısına da kazandıracaktır. Sabırsızlıkla bekliyorum. Bu arada BİSTcoin nedir diye merak ediyorsanız Borsa İstanbul’un çıkaracağı kripto paradır. Daha detaylı bilgi için BURAYA  bakınız.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.