Nuri Özkan Kişisel Blog 

Nuri Özkan Kişisel Blog olarak projemden birisi de bu sitedir. Borsa İstanbulun açıklamasından sonra Bistcoin.gen.tr adını alarak çıkacak olan Bist Coin hakkında yazılar yazmaya başladım. Umarım en kısa sürede bu bekleyişim sona erer. Neden mi arkadaşlar Nuri Özkan Kişisel Blog adresimi artık wordpress bloguna taşıdım. Host ile birlikte aldığım paketleri bana pahalıya patladı.
İnşallah en kısa sürede bunu çıkarmam gerek diye düşünüyorum.

Neyse burada yazma sebebim ise biraz Google dan kaybım oldu. Ne kaybı diyorsunuz heralde. Site taşıyınca biraz trafik sıkıntısı yaşadım. Link sıkıntısı yaşadım. Blogger de mobil uyumluluk için görünen ?m=1 sorunu var ya linklerin hepsinin sonuna gelen o benim neredeyse tüm yazılarımda indexlenmiş ve trafiği getiren linklerimle yer değişmiş. Worpress de desteklemediği için boşa çıkan linkler bana bir hayli trafik sıkıntısı yaşattı. Umarım en kısa sürede düzelme sağlar diye umud ediyorum.

Alexa değerimi kaybetmemek adına bu yazıyı yazıyorum. Google bootları bu yazımdan biraz daha değer kazansın diye burada tanıtım yazısı yazdım. Nuri Özkan Kişisel Blog olarak birçok platformda linkimi bıraktım. Blog sözlükte de bıraktım. İlerleyen süreçte düşüş yaşamamak adına bunu yapmak zorundayım. Alexa değerim bir hayli güzelleşti. Yani şu ara 15 binlerde ve alexa dünya sıralamasında ise  900 Binlere indim. Yani 1 milyon barajından aşağı düşebildim.  Birde size ufak bir detay daha vereceğim. Kimilerinin bilmem kaç yazıyla yapamadıkları Alexa tr değerini de ben 15 yazı ile bistcoin.grn.tr blogumla 54 bine indim.

Hani bu nedir biliyor musunuz özgünlük ve devamlı yazmaktan gelen bir başarıdır. Yani iki günde bir yazı ve hep aynı konu üzerine yazınca gerçekten bir hayli güzel blog ortaya çıkıyor.
Bu da bir nevi Niche Blog gibi diyebiliriz. Yani tek konu ve odak noktası tek bir anahtar kelime. Yani bistcoin yazınca veya bist coin yazındca ben kesinlikle çıkmaktayım. Neden mi yazılarımda kripto paraları geçirirken birde BistCoin ve Borsa İstanbul kelimelerini kullanıyorum. O yüzden bu kelimelerde iyi yerlere gidebiliriz. Benim için en kilit olay artık BistCoin ‘in piyasaya girmesidir

Bist Coin piyasaya girerse ben onun trafiğinden çalacağım. Nasıl mı artık millet daha orjinal siteyi bilmez ken benim siteme de bu şekilde tıklamalar olacak. Birde zaten makaleler doyurucu ve Bist Coinle alakalı olduğu için ziyaretçiler kesinlikle gelecektir. Hatta sitede kalma süreleri de doyurucu olacaktır. Neyse sözlerimi Nuri ÖZKAN Kişisel Blog’u takip edin diyerek bir mebze backlink sağlamış olursunuz. Hadi sigeme bekliyorum. Sizleri. Zagen Kripto Paralar ile ilgili bir hayli yazım bulunmaktadır. Sizleri Kripto Paralar yazılarıma bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.