Ethereum Satın Al


Ethereum Satın Al 

Ethereum Kripto Para Olarak satılan ve Bitcoinden sonra en bilinen Coinler den dir. İşlem hacminde 2. liği Ripple kaptıran Ethereum bu ara 3. sırada yerini koruyor. En değerli Coin olarak ise 2. sırada bulunan Ethereum en yüksek coin olarak ise ikinci sırada yerini koruyor.

Bu gün sizlere şunu belirtmek için Ethereum Satın Al başlığını yazacağım. Türkiye de borsalardan alınacak olan Ethereum ve Bitcoin bazı belli başlı siteler TL ile işlem yapmaktadır. Yani ya yabancı Coin Borsalarına yada yerli güvenilir borsalara gitmemiz kayıt olmamız gerekiyor.  Ripple olsun diğer altcoinler olsun neredeyse tamamının olduğu bir yerli coin borsası mevcut değil. Bu yüzden büyük coinleri alırken yerli borsalarda altcoinleri alamıyoruz.

Mesela Litecoin ve Bitcoin almak istiyorsak eğer Koinim.com buna en uygun olan sitedir. Fakat Ethereum almak için ise en önemli Türk Borsası ise BTCTürk'tür. Bazı Borsalar ise kredi kartı ile ethereum alımı da yapılmaktadır. CEX.io adresinden de buna ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken şey iyi yada kötü bir borsada hesap açmanız. sonra ise alım-satım kısmından Ethereum almanızdır.

Ülkemizde hemen hemen herkes bu olaydan çekinmekte ve coin aklım satımında bir hayli korkmaktadırlar. Bu yüzden sizlere verdiğim bu sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Güvenilir sitelerdir. Ethereum Satın Al  Başlığı da yazdım sizler için ilerleyen zamanlarda Ripple satın al başlığını da yazacağım.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.