Ripple Almak Mantıklı mı?


Arkadaşlar Kripto Para denince akla gelen 4-5 isimden birisi olan Ripple bu ara bir kaç günde tam iki katına çıktı. Bence bu artış devam edeceğe benziyor. Bu yüzden de Ripple almak az olacak seviyede kar getirecek gibi görünüyor. Bende yaklaşık 500₺ civarında Ripple aldım. Ama işlemleri tam manasıyla bilmediğim için kar eder miyim zarar eder miyim komisyon vs olayları zararıma olur mu bunu tam manasıyla bilmiyorum ama aldım. BİSTcoin Nedir?

Ripple gelişmelere göre yapılan haberlere göre değerini artıracak gibi görünüyor. Buna iki günde şahit oldum. 1.26 dolardan 2 gün önce gördüm. Şimdi ise 2.67 Dolar oldu. 2 günde 2 katına ulaştı. Bu da demektir ki artışı aniden başlayan Ripple değerinin üstüne değer katacak.

Ripple almak mantıklı mı sorusuna yani şu durumda mantıklı. Neden mi yavaş yavaş artıyor. Yakında medya da üzerine oynayacak ve değer kazanacak ve kar etmenizi sağlayacaktır. Ner de tanıdık kripto para işe uğraşan kişi varsa hepsi neredeyse Ripple aldı. Sebebi ise Bitcoin deki hızlı düşüş ve Ripple daki yavaş yavaş kıpırdayış olduğunu dediler. Bende aldım. Umarım pişman olmayız.

Ripple almak şu şartlar altında mantıklı ve iyi bir yatırım görünüyor. Zaman ne getirecek bakalım. Alan ve tahmini olanlar var mı? Ripple yükselir mi? Yükselirse kaç dokar olur? Bitcoin Patladı!!

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.