Japon Şirket Çalışanlarının Maaşını Bitcoin İle Ödeyecek


Bitcoin'in dünyayı kasıp kavurmasından sonra devletler ve büyük özel şirketler büyük ilgi göstermişti. Birçok rakibini izinden götüren Bitcoin şimdi de Japonya da bir şirketin maaş sistemine dönüştü. İlk etapta bitcoin için %10 kar da verilecek sözü veren şirketin patronu çalışanlarını bu sisteme geçirmede kararlı görünüyor. Bu Japon Şirketin Adı ise GMO İnternet Grup olarak açıklandı.

Bizde Bistcoin ile çalışmaya başlayabiliriz. İyi olmaz mı gerçekten de güvenilir bir para birimimiz olsa da Mesela Bistcoin gibi ( Bistcoin Açıklaması Geldi ) Paramızı online olarak açacağımız hesaba yatsa daha güzel olmaz mı? Çekeceğimiz zaman hesaba direkt nakit olarak düşse güzel olmaz mı?

Bitcoin gibi bizim üreteceğimiz yerli para birimi olacak olan Bistcoin de devlet tarafından üretileceği için bi 5-10 yıl sonra bizimde gündemimizde olabilir. Ben şayet bu şekilde düşünüyorum. Mesela Japon şirketin ne acelesi vardı da maaşlarını Bitcoin üzerinden verdi. Neden acaba bu şekilde bir girişim yapıldı. Devletler neden bu kadar ilgi duyuyor. Bu kripto para işine..

Tüm bunlardan sonra dediğim gibi bizimde acil şekilde bir kripto paraya ihtiyacımız var. İşlerimizi bu şekilde gerçekleştirmek ve bu transfer ücretlerinden ve paramızın başkalarının eline gidip başka servislerin aradan kalkmasını sağlamalıyız. Bu yüzden Ülke olarak da şirketler olarak da bizler maaşlarımızı ilerleyen dönemde Bistcoin den almak istiyoruz. Diyerek sözlerimi bitiriyorum.

BİSTcoin.gen.tr -  Güncel Kripto Para birimi- Borsa İstanbul

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.