İstanbulCoin de Olabilir?


Borsa İstanbul’un çıkaracağı Kripto Paranın henüz ismi belli değilken herkesten bir isim geliyor. Borsa İstanbul başkanının yaptığı konuşmada Yerli Kripto Paranın adı BistCoin olabilir denildi. Fakat ismi tam manasıyla bilinmediği için yeni yeni bir isim ortaya atıldı. Bu isim “İstanbulCoin” oldu. Bunu da belirli bir kesimin söylediği ortaya çıktı.

İstanbulCoin yada ayrı da yazılabilir İstanbul Coin şeklinde net bilgimizin olmamasıyla beraber hem Bist Coin olabilir hem BistCoin olabilir Hemde CoinBist de olabilir. Bu netleşmeden şu an birşey diyemiyoruz. Ama büyük ihtimalle BistCoin olacağı söylentileri ağır basıyor. Bu yüzden de şimdilik net bir isim vermek doğru değildir.

BistCoin veya başlıkta da dediğimiz gibi İstanbulCoin de olabilir. Bitcoin Patladıktan Sonra gayet değer kazanacak potansiyele sahip olan BistCoin kıymetini inşallah koruyacak ve yükselişini sağlayacaktır. Sadece çıkma aşaması beklenen İstanbulCoin yada BistCoin adı ne olursa olsun beklenen ilgiyi görecektir. Yani Ethereum olsun Ripple olsun zaten gerileme dönemi başladığı için artık rakamları sıfırlara inersen İstanbulCoin burada ibi göğüsleyecektir.

BistCoin veya İstanbulCoin ismi hangisi olursa olsun yerli Kripto Para birimimiz olarak değer verilmeye hazırdır. Kripto para birimleri olarak Diğerlerine zamanında hangi değeri veriyorsak yerli paramıza da bu ilgiyi göstermemiz gerekiyor. Sözlerimi İstanbulCoin ismi de olabilir diyerekten toparlıyor yeni para ve alım yapanlara da başarılı yatkrımlar diliyorum. BistCoin Nedir? Detaylar için yazımaza bakmayı unutmayınız.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.