Coin Borsa İstanbul

Coin Borsa İstanbul bixim merakla beklediğim yerli kripto paradır. Bu yüzden de ben de sık sık gelişmeleri yazmaktayım. Bunun için de çabalıyorum. Haberleri BistCoin hakkında en ufak söylentiyi dahi sitemde yayınlıyorum. Dediğim gibi arkadaşlar Bitcoin in hezimetinden sonra gözler diğer coinlere çevrildi. Bu coinlerde değerinden bir bir kaybetti. Ama en fena çakılanı ise Bitcoin oldu.


Bitcoin için karanlık günler yakın görünüyor. Bunu da demek istedim. Borsa istanbul için çıkacak olan coin in adı ise BistCoin oldu. Hem bist yani borsa istanbul birde para kazanç anlamına gelen coin kelimesi  bitişiğinden meydana gelmiştir. İsim de henüz çıkmamış olsa da yakında çıkacağı için Belirlenen ad BistCoin dir. Zaten Himmet Karadağ ‘ın açıklamasından da belirttiği gibi adının BistCoin olacağı belirtildi.  Bitcoin Çöktü!!

Kripto para ve paralar hakkında detaylı  bir blog sunacağım artık. Her geçen gün zaten bir haber ve bir gündem meydana gelmekte bu paraların seyri sık sık değişmektedir. Bir anda gündem olarak artan ve bir anda düşmeye başlayan bir Bitcoin medya kurbanı oldu. Daha sonra da merkez bankalarının güvenmeyin açıklamasıyla yerle bir oldu. Şu anda bir hafta önce tam 19 bün dolar seviyeainde iken şimdi ise 12 bin dolar seviyesindedir.

Bunun gibi olaylar oldukça aniden düşen ve kaybedilen değerlerden sonra bu değerler artık kıymetini kaybedecek ve bir bir yok olacaklardır. Bizim için borsa istanbul coin üretecek ama maksat yatırım olmadığı gibi ana unsur transfer olacaktır. Adıl maksat  aracısız olarak BistCoin yardımı ile transfer yapmak olacaktır.

Artık ilerleyen süreçte ise böyle çoğu yerde bu kredi kartı yerine geçebilir. Herşey alışveriş ve transferler olduğu zaman çözülmüş olacaktır. Bu arada sözlerimi toparlarken Coin Borsa İstanbul için bir yeni kan olacaktır. Açık ve net bir şekilde de anlaşılmaktadır.  Coin Borsa  İstanbul kararını verdi. Yakında gelecek hep birlikte görmek dileğiyle.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.