Borsa İstanbul Coin

 Borsa İstanbul Coin

Ülkemizin ekonomik ve borsa merkezi olan borsa İstanbul ülkemizin ekonomi ve finans değerlerinin yönetildiği merkez konumundadır. Bu yüzden de kritik değere ve öneme sahiptir. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen toplantıda gelen bir soru üzerine Himmet Karadağ yeri kripto param üreteceğiz. Çalışmalarımız devam ediyor gibi açıklamalarda bulundu. Bu da Borsa İstanbul Coin olacak yani kısaltması ise BistCoin denilecek bir para üreteceğiz. Dedi. Bitcoin Çöktü!!

Çalışmaların devam ettiği ve yakın zamanda sana paramız olacağı merkezsiz şifreli kripto paranın tamamen yerli ve milli şekilde üretileceği açıklamasında bulundu. Daha sonra bunu gündeme getiren medyadan gelen ilgi ve alaka güzel olduğu için bu faliyetini  devam edeceği kesinlikle borsa istanbul bu çalışmayı tamamlayacağı söylendi.


Borsa İstanbul bu çalışmaları gerçek manada hızlandırmalı çünkü bu arada Bitcoin Patladı ve çöküş aşamasına geriledi. Bu yüzden de beklenen kan BistCoin olabilir. Borsa İstanbul Coin olarak ürettiği için herkes dışarıdaki Bitcoin Ethereum Litecoin yerine yerine yerli Kripto Parası olacak olan BistCoini tercih edecektir. Ben olsam bende yerli paramızı tercih ederim.

Tabi kötü bir yorum da yapabiliriz. Bu yakında Bitcoin’in kötü düşüşü Belki BistCoin üretimini de etkileyebilir. Umarız çıkış aşamasını tamamlar ve borsaya girer. Yoksa Bitcoin bittikten sonra da Kripto Paralara güven kalmayacağı için BistCoin de değer almadan değerini koruyarak devam eder. Yani giriş fiyatı kaç olursa olsun fazla artış yapmadan bu şekilde kalır. Bu da yerli Kripto Para olarak borsaya girecek olan Bist Coin yani Borsa İstanbul Coin popüler olmak veya değer kazanmak yolunda en büyük darbesi olur.

Arkadaşlar dediğim gibi inşallah çalışmalar hızla devam eder. Birde tek temennimiz şudur. Bu tip Kripto Para yatırımı yapanlar inşallah yeri paramız çıkınca da yatırıma devam etsinler. Bu şekilde artış beklenende de fazla olacak değer üstüne değer alacaktır. Bunu da bekleyip göreceğiz. Zamanla her şeyin nasıl olduğu hangi kripto paralar ayakta kalacak hangileri batacak hangileri yerle bir olacak bunları göreceğiz.
BistCoin Blogu www.bistcoin.gen.tr

2 yorum:

  1. Para yatırımı için para lazım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Haklısın ama ☺️ Bende Adsense kazaacaklarımı buraya yatırcammm ☺️

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.