Bitcoin'e Yerli Rakip BistCoin


Bitcoin'e Yerli Rakip "BistCoin" Geliyor. Borsa İstanbulun Tanıttığı üzerinde çalışmalarının sürdüğü sistem BistCoin denildi. Adının bu olabileceği söylenen yerli kripto Para Birimi Olan BistCoin yakında piyasaya girmiş olarak görebiliriz. Yerli yatırımcıların beklediği ve en çok t sabırsızlıkla bekleyen genç yatırımcılar oldu diyebilirim.

BistCoin adını forumda yazdım. Herkes tam manasıyla anlamasa da cevap verenlerin bir çoğu alırım ne olacak diye yanıtlar kullanıyor. Ne de olsa milli ve yerli diyenlerin yanında birde büyük bir şey olmaz vs vs diyenlerde çıktı. İşte efendim biz bu işi beceremez mişiz vs diyenler bile var. Bırak da yapılınca gör demi. Eminim o insan zamanında Bitcoin için de aynı şeyleri demiştir. Milli olması zoruna gidiyorsa bile ben Bitcoin'den örnek verdim. O milli değildi neden kabul ettin.

BistCoin Geliyor!!

Şimdi konuma dönecek olursak eğer Bitcoin'e rakip olarak Ethereum, Ripple ve Litecoin'den sonra şimdi de milli kripto para olarak üretilecek olan BistCoin üretiliyor. Bunu üretecek olan da Borsa İstanbul olduğu söylendi. Başkanın yapmış olduğu açıklamadan sonra hemen hemen herkes bu isme kendisini alıştırdı bile desem yeridir. Bir kaç küçük çaplı girişimden sonra yerlilik ilkesini tam manasıyla yapacak olan Borsa İstanbul BistCoin'i Piyasaya sürecek. Yakın zamanda duyduğum PutinCoin adlı kripto para bile varsa neden bizim terli paramız olmasın?

Artık öyle bir hal aldık ki gerçekten Kripto Para sistemleri yavaş yavaş dünyayı tamamen sarıyor desek eridir. Yavaş yavaş şirketler maaşları Bitcoin olarak vermeye başlıyor, transferler vs bir hayli Bitcoin ve Diğer Coinlere ağırlık verdi. Yani git gide ayrışamaz duruma gelebiliriz. bankaların bu artışa karşı endişeleri sürüyor. Bu yüzden de bu aralar sessiz ve suskunlar diyebilirim.

Tam bu sırada bence Bitcoine yerli bir rakip tüm bu bekleyişi sonlandıran bir gelişme olacaktır. En azında dünyada Bitcoin İşlemelerinde Altıncı Sırada olmaktansa biraz kendi değerimize milli kripto paramıza değer vererek onun artışını sağlamalıyız. Yani Bitcoin sistemleri değil de birazda Borsa İstanbul'un prestiji ve bizler kazanalım.

Yerli sanal paramız BistCoin olacaktır.Bu da bizim milli gururumuz olacaktır. Herkes bekliyor ama dedim ya inşallah milli olduğu için şu günlerde yadırgayanlar  kınayanlar yakında pişman olurlar. Sözlerimi burada sonlandırıyorum. Yatırım yapmak isteyenlere iyi yatırımlar dilerim İnşallah. Bol kazançlı günleriniz olsun.

bistcoin.gen.tr


Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.