Bitcoin’den En Büyük Rekor!


Bitcoin’den En Büyük Rekor!

Bitcoin’den En Büyük Rekor! Rekorlar artık uçtu gidiyor. Kripto para birimi takip ettiğim için yakından inceliyorum. Bu gün hiç olmadığı miktarı gördü. Kısaca şöyle demek istiyorum. Bir haftada yaklaşık olarak 10 Bin TL üzerine koydu. Bu da dolara olarak neredeyse 2.500 Dolara yakın bir miktar.

Bu gün tam olarak 74 Bin TL sının üstüne çıkan Bitcoinin yakın rakibinin artık kaç katı olduğunu hesaplayamıyorum. Ethereum 500 dolara yaklaşırken Bitcoin neredeyse günde 500 dolara yakın koyuyor. Bazı günler bu şekilde artışı bile tamamlıyor. Yani burada BistCoin  Blogu sahibi olarak yatırım yapmak için zor tutuyorum kendimi. Tereddütlerim var nereye kadar artacak acaba. Hiç bir öngörüde bulunamıyorum. Tam Anlık Olarak Bitcoin 18.890 Dolar

Yani tek gerçek bir şey var durmadan artıyor. Bu sabit. Tecrübeyle de bilinen bu kripto para şu anda zirve olarak devam ediyor. Yakında elmas 💎 gibi bir kıymeti olabilir. Yakında sonu gelecek de deniliyor. Mesela bilmem kaç milyon sınırına dayanınca Bitcoin üretimi duracak deniyor. Bence bunu yapan adam onu açmasını da bilir ve yapar. Zaman her şeyi gösterecek.

Yatırım yapayım diyorum ama tekrardan vazgeçiyorum. Gün neleri gösterecek diye endişelerim var. Ama inanın yerli Kripto para çıkarsa direkt olarak alacağım. Bu arada Adı Bist Coin olacak dediler. Yada BistCoin birleşik de yazılabilir. Net olmadığı için bir şey diyemiyorum. Umarım bizim Yerli Coin'imiz de bu tip değer artışı alır.

Her zaman her şeyin yerlisi bana daha cazip gelmiştir. Dışarının beş liarlık malı yerine buranın 10 liralık malını alırım. En azından bizim ülkemizden dışarı paramız çıkmasın. Bist Coin Blogu olarak sözlerimi toparlıyorum. Bisct Coin'in açılımını merak edenler var. Onun açılımı B-orsa İst-anbul Coin demek.  Bitcoine Yerli Rakip BisctCoin olarak gösteriliyor.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.