BİSTcoin Nedir?


BİSTcoin Nedir?
Bistcoin Borsa İstanbul'un çıkarmayı planladığı Kripto Para biriminin adıdır. Her geçen gün değer kazanan Kripto paralar almış başını gidiyor. Bunun da bizim ülkemizde yankıları sürmektedir. Alıp başını giden Bitcoin şu anda bu yazımı kaleme alırken tam olarak 75.000 TL civarına vardı. Bu her geçen gün artıyor. Öneri Yazı: BistCoin Geliyor?

Buraya yazdığım fiyat sık sık değişmektedir. Artık fiyat dahi yazmak istemiyorum. Sebebi ise Bitcoin in hızına yetişememektir. Bu yüzden bizim de artık Yerli Kripto Para ya ihtiyacımız vardır. Bu yüzden küçüklü büyüklü bir kaç girişim olsa da bu başarılı olmamıştır. Bu yüzden de gerçekçi bir borsanın el atması daha cesurca ve reel bir gelişme oldu.

BİSTcoin Nedir? Diye herkes merak ediyor. Fakat bu ileride güzel bir gelişme sağlayan bir kripto para olabilir. Bu yüzden gündeme gelmiş Borsa İstanbul başkan açıklama yapmıştır. Sözlerinde çalışmanın olduğu bir yerli kripto paranın üretileceği ama çalışmaların devam ettiği söylendi.  Bende Bitcoin gibi Ethereum gibi, Litecoin gibi bir Kripto paramızın olmasından yanayım.

İnşallah da başarısız sonuçlanmaz ve güzel bir şekilde çıkma aşaması gerçekleşir. Zaten Bistcoin Açıklaması Geldikten sonra da bu gelişmeler yakından takip edilmeye başlandı. Gündemi Borsa İstanbul ve BistCoin aldı. Yakında da nasıl olacak ve tamamlanacak mı bekleyip göreceğiz. Umarım tekrar diyorum Bistcoin başarısız sonuçlanmaz..

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.