Bistcoin Nedir?


Bistcoin Nedir? Bistcoin Ne işe yarar? Yerli Kripto para Bistcoin alım satımı ne zaman başlayacak? Arkadaşlar bu gün sizlere onu yazacağım. Bistcoin Borsa İstanbul’un yapmış olduğu Kripto Para Birimidir. Bitcoin Litecoin Ethereum ve Ripple gibi şifrelenmiş anlık bir kullanıma sunulacak para birimidir. Bistcoin Açıklaması Geldi!   
Bitcoinin uçup gitmesinden sonra Yerli Kripto Para birimi arayışına giren Borsa İstanbul bunu yapacağını duyurdu. Blockchain sistemiyle bir şifreleme ve kendine özgü bir sistemi olacak olan Bistcoin bizim Şifreli para sistemimiz olacaktır. İstanbul borsasında işleme açılacaktır. Bunun için de Borsa İstanbul ve diğer borsalar kullanılacaktır.

Yani Bistcoin öncelikle Borsa İstanbul için girecek ilerleyen sürede de diğer borsalara girecektir. Bistcoin madenciliği nasıl yapılacaktır. Üretimi kim yapacak devlet eliyle mi gerçekleştirilecektir.  Ama arkasında Devlet olacak yada Borsa İstanbul madenciliğini kontrolünde olacaktır. Ki bu Bistcoin üretimini devlet elinde tutmalıdır. Ki her şey  usulüne göre gerçekleştirmelidir.

Bistcoin açılım olarak da Borsa İstanbulun kısaltması gibi olarak isim de koyulmuştur. Toplantı sonrası adını da açıkladıktan sonra en kısa sürede çalışmaların sonlanacağı söylendi. Bu gelişme üzerine bizlerde beklemedeyiz. İnşallah en kısa sürede yatırım için Bistcoin’i bekliyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.