Bistcoin Açıklaması Geldi


Bistcoin Yerli Kripto Para birimi olarak piyasaya çıkacak. Adının da Bitcoin'e benzetenler olabilir. Fakat aslında hiç alakası yoktur. Neden bu isim seçildi sizlere açıklayacağım. Arkadaşlar Bist Borsa İstanbulun kısaltılması olarak biliyoruz zaten. Bu Yerli Kripto para da çıkacağı söylentisini Borsa İstanbul başkanı açıkladı.

Borsa İstanbul'un Kripto para girişimi var yakın zamanda Artık Türkiye'nin de bir para birimi olabilir. Şimdilik Borsa İstanbul da Bitcoin işleme açılmadı. İlerde açılır mı bilmiyorum. Daha gündemimizde yoktur. Gündemimizde olan şey BlockChain Sistemini kullanan bir para sistemi üzerinde çalışıyoruz. Muhtemelen adını da Bistcoin düşünüyoruz. dedi.

Çalışılan bu sistem gerçekten bizim milli gururumuz olabilir. Bu yüzden de Ben şahsen bu sistem çıkar ve işleme açılırsa hemen almayı düşünüyorum. Yavaş yavaş almakta fayda var. Aniden yüklenerek değilde yatırımın bir kısmını kullanarak yapacağım. Bitcoin Ethereum Ripple ve Litecoin gibi Kripto Paralar ile yarışır duruma getirebiliriz. Bizler destek verirsek en azından bundan sonrası için işleme açılırsa Bitcoin Yerine milli ve devletimizin arkasında durduğu bir sisteme ölümüne giderim.

Bu şekilde benim gibi düşünen milyonlar vardır bundan eminim. Hatırlatmak isterim ki birde gençlerimiz çok ama çok ilgili bir şekilde Kripto Paraları takip ediyor ve yatırım için seçiyorlar.
Bizler gerçekten milli paramıza sahip çıktığımız gibi Milli Kripto Paramıza (Sanal Para) da sahip çıkarız. Bakalım Borsa İstanbul Bistcoin Madenciliğini nasıl geliştirecek. Acaba birde basımını yani Bistcoin Madenciliğini devle kendisi mi yapacak yani Borsa İstanbul aracılığıyla yoksa bireylere de madenci verilerek yada Bitcoin Gibi satımı yapılarak mı üretilecek hepsini bekleyip göreceğiz. Bistcoin Geliyor!

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.