Bist Coin İstanbul


Bist Coin İstanbul Borsa'sının Sunmak içi hazırladığı yerli kripto para dır. En kısa sürede sunacağı bu kripto para borsa istanbul da işleme açılacak. Şimdilik maniple edilen bu paralar Bitcoin olsun Ethereum Ripple Litecoin ve diğer altcoinler olsun hemen hemen hepsi maniple edilir durumda olduğu için Borsa İstanbul da yer almamaktadır. Eğer ki kendi yerli kripto paramız Bist Coin çıkarsa bu borsa da yer alacaktır.

Bitcoin in hızlı düşüşü ve manüplasyon dan etkilenmesi göz önüne alınınca bu kripto paramızın çıkması biraz daha düşündürdü diyebiliriz. Borsa İstanbul yerli coin üzerinde çalıştıklarını duyurduktan sonra daha da düşüş yaşayan Bitcoin Bist Coin'in çıkışını zorlaştırır hale geldi. Sebebi ise kripto paralara güven sarsıldı. Bunun da en büyük sebebi Bitcoin oldu.

Bir kaç haftada yatırımcısına 8 bin dolar kaybettiren bitcoin devletlerin merkez bankasında aldığı üst üste haberler ile adeta yerle bir oldu. Manüplasyon olayının ne kadar etkili olduğunu aniden kazandırdığı gibi aniden de düşeceğini göstermiş oldu. Bu da BistCoin'in çıkışına az da olsa zarar verdi.

BistCoin İstanbul Borsasının Coini olacak ve madenciliği ise merkez borsasının yöneteceği bir üretime sahip olacak. Bunun belli bir merkezden idare edilmesi daha ani hareketlerden etkilenmeyeceği anlamına geliyor. Bu yüzden de Bitcoin gibi bir anda yükselip bir anda düşmeyecektir.  Bu da belli bir düzenin içerisinde olacak durumunu ortaya çıkaracaktır. Bu arda isim kargaşası devam etmekte belki İstanbulCoin de olabilir.

Diğer coinlerin haberlerini yaptığımız gibi sizlere BistCoin Bitcoin Ethereum Litecoin Ripple Coin ler hakkında haberler yapmaktayım. Ülkemizde Kripto Paralar hakkında yasa boşluğu olmasından dolayı ne yasal ne de yasa dışı olan coinler bu süreçten sonra yasal olması muhtemel görünüyor. Çünkü artık Borsa İstanbul Olaya müdahil olduğu için buna bir yasa çıkarmak zorundalar. O yüzden açılırsa bistCoin ilk alacaklardan birisi benim. Artık zaman da ne gösterir bilinmez gelecek haberleri de iletmeye devam edeceğim. BistCoin.gen.tr

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.